MÖBLER / Soffor / Soffa 14177459
*
nr 1417 7459
Soffa
Nyrokoko. Längd: 180cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 september 2021
kl 20:16:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/9 13:00:17
1
250 kr
6/9 18:29:05
2
350 kr
6/9 20:07:06
1
450 kr
6/9 20:07:16
1
450 kr
6/9 20:10:49
3
Vinnande bud
6/9 20:11:37
1
600 kr
6/9 20:11:37
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nyrokoko soffa soffor
-
7186 Soffa
1800-tal, trä, pluggad. Längd: 114 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:22
-
6180 Soffa
3-sits, klädd med textil från GP & J Baker, Lotus...//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:25
-
7405 Soffa
Badkarsmodell, Gustaviansk stil. Längd: 151 cm
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:45
-
7160 Soffa
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas. Längd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:40
-
6117 Soffa
röd velourklädsel. Längd: 205 cm. Djup: 86 cm. Höj..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:18
-
7380 Trädgårdssoffa
Ormbunke, gavlar i vitmålad gjutmetall, sits i trä..//
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:58
*
Soffa
Kondition: slitage
Läs om budbetjänten
nr 1417 7459
Soffa
Nyrokoko. Längd: 180cm
Kondition: slitage
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 september 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/9 13:00:17 | 1 | 250 kr |
6/9 18:29:05 | 2 | 350 kr |
6/9 20:07:06 | 1 | 450 kr |
6/9 20:07:16 | 1 | 450 kr |
6/9 20:10:49 | 3 | Vinnande bud |
6/9 20:11:37 | 1 | 600 kr |
6/9 20:11:37 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nyrokoko soffa soffor
-
7186 Soffa
1800-tal, trä, pluggad. Längd: 114 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:22 -
6180 Soffa
3-sits, klädd med textil från GP & J Baker, Lotus...//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 20:25 -
7405 Soffa
Badkarsmodell, Gustaviansk stil. Längd: 151 cm
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:45
-
7160 Soffa
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Samsas. Längd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:40 -
6117 Soffa
röd velourklädsel. Längd: 205 cm. Djup: 86 cm. Höj..//
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 18:18 -
7380 Trädgårdssoffa
Ormbunke, gavlar i vitmålad gjutmetall, sits i trä..//
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
13 maj kl 19:58